Narzędzia AML - co to takiego?
W związku z przepisami, które niedawno weszły w życie, każda instytucja obowiązana ma obowiązek wdrożyć procedury dotyczące przeciwdziałania praniu pieniędzy. W tym procesie pomocne mogą okazać się narzędzia AML, czyli specjalny system opracowany przez firmę Incaso Group.
2018-11-07, 14:11

Ustawa o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy uderzyła najbardziej w instytucje obowiązane, które muszą dostosować się do nowych przepisów i wprowadzić wiele zmian w strukturze funkcjonowania firmy. Narzędzia AML mają za zadanie im to ułatwić. Warto bliżej przypatrzeć się owym rozwiązaniom.

Narzędzia AML - jak przeciwdziałać praniu pieniędzy?

AML to tak naprawdę skrót od Anti Money Laundering, czyli po polsku "przeciwdziałanie praniu pieniędzy". Banki krajowe, biura rachunkowe i wielu innych przedsiębiorców to instytucje narażone na oszustwa finansowe. Warto wiedzieć, że firmy tego typu mogą także zostać oskarżone o branie udziału w zabronionym procederze. By tego uniknąć, należy skorzystać z narzędzi AML i wprowadzić właściwy system ochronny firmy.

Czym są narzędzia AML?

Wsparcie dzięki narzędziom AML

Firma Incaso Group już od kilkunastu lat wspiera polskich przedsiębiorców działających w branży finansowej. Opracowane przez nich narzędzia AML pozwalają jej przeprowadzić firmy przez procedury związane z przeciwdziałaniem praniu brudnych pieniędzy. Oferuje kilka opcji współpracy z wykorzystaniem opracowanego systemu. W zależności od wielkości instytucji, profesjonaliści dobiorą odpowiedni wariant.

Narzędzia AML pomocne w procedurze przeciwdziałania praniu pieniędzy

KONTAKT / AUTOR
iAML
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.